Uit de oude doos / random post uit het verschiet:  
    • 8-12 2007, 9:19 JB

      dss21.jpg

      Leroy zet een vrolijk deuntje op

      Update 12:07 uur:
      Afbeeldingen + drama toegevoegd

      ddbudsels.jpg

      De Stadsredactie ontsluit koelkast nummer 1: van een lekker biertje is nog nooit iemand dood gegaan. De Stadsredactie bestaat uit: Annemartine van Kesteren, Patricia Pulles en Bregje van Woensel.

      dss22.jpg

      Ook van een lekker speciaal biertje is nog nooit iemand dood gegaan. Koelkast nummer 2, Rutger Wolfson, directeur de Vleeshal en het IFFR.

      ddketel1.jpg

      Koelkast nummer 3: De koelkast voor Schafhausen.

      aa1.jpg

      aa2.jpg

      aa3.jpg

      aa4.jpg

      aa6.jpg

      In de belendende expositieruimte toont Daan Samson met gepaste trots zijn meest recente werk ‘Volvo For Life’ (2007).

      aa7.jpg

      “Waar blijven ze nou?”

      aa8.jpg

      “Viva la Résistance!” (2007)

      aab1.jpg

      aac2.jpg

      De lichtshow mag er zijn.

      aac3.jpg

      De avondwinkel om de hoek heeft lekkere biertjes in de aanbieding.

      aac4.jpg

      Leroy zet een vrolijk deuntje op

      Tot grote ontzetting van de heer Daan Samson neemt op zeker moment iemand uit het het publiek het heft in handen. Het is twaalf uur. De Stadsredactie is niet gekomen. Rutger Wolfson is niet gekomen. Nicolaus Schafhausen is niet gekomen.

      0a1.jpg

      0a2.jpg

      0a3.jpg

      0a4.jpg

      0a5.jpg

      update_wachten_Sleutelfiguren3.jpg

      Verrassing!

      Na sluitingstijd van alle kroegen wordt alsnog de sleutel van Nicolaus Schafhausen binnengebracht. Kunstenares Marieke van der Lippe en een vriendin hebben Schafhausens sleutel doorgespeeld gekregen via een barman in Zaal De Unie. De twee stapmaatjes hebben vanavond een missie: ‘Daan Samsons feest teruggeven aan de kunstenaars’.

      update_wachten_Sleutelfiguren1.jpg

      Marieke van der Lippe wordt getroost. De kunstenares heeft er spijt van dat zij Daan Samson in zijn gezicht heeft geslagen.

      update_wachten_Sleutelfiguren2.jpg

      Dikke tranen en een sigaretje…

  • (Disclaimer: berichten uit de oude doos / random posts uit het verschiet kunnen onderhevig zijn aan linkrot. Het is goed mogelijk dat verwijzingen niet meer werken en dat embedded video's zijn verwijderd. F5 voor een ander bericht.)
    linklijst
    inspirationeel momentum

    Zirkus Zeppelin

    1-10 2007, 9:35 JB

    Florentijn Hofmann

    Aankomst in Rotterdam.

    zirkuszeppelin.nl

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    Florentijn Hofmann

    1 reactie



    1 reactie op “Zirkus Zeppelin”


    Reageer


    laatste reacties 

    RSS: trendbeheer.com/feed

    twitter.com/trendbeheer

    Facebook Trendbeheer

    Contact:

    Trendbeheer is powered by wordpress. Gratis maar niet gratuit cms dat ook voor dummies (JB) redelijk plooibaar blijkt.

    Copyright & wrong mikmak: neem over en verspreid wat je wilt, maar het is fijn als je een bron vermeldt.

    Creative Commons License