Uit de oude doos / random post uit het verschiet:  
  • (Disclaimer: berichten uit de oude doos / random posts uit het verschiet kunnen onderhevig zijn aan linkrot. Het is goed mogelijk dat verwijzingen niet meer werken en dat embedded video's zijn verwijderd. F5 voor een ander bericht.)
    linklijst
    inspirationeel momentum

    Kunst als commercie

    6-01 2011, 7:41 JB

    “De slogan ‘Have a break, have a KitKat’ is toepasselijk voor mensen die al lange tijd door het museum zwerven en heel serieus naar schilderijen kijken. Deze guerilla-actie biedt een vrolijke break, die dan ook gewaardeerd wordt door de meeste mensen in het filmpje. Mooi uitgewerkt idee!”

    marketingfacts.nl/berichten/20110105_reclamereview_kunst_van_kitkat

    3 reacties

    Tags:


    3 reacties op “Kunst als commercie”

    • Kat in de zak | 6-01 10:13

      Dus met voldoende knaken kan je jezelf ‘inkopen’ in een expositie. Interressant!

    • Energiek Chicago | 6-01 13:18

      Bananasplit in het museum. Hahaha. Deze zal het vast goed doen op Geenstijl.

      Jammer alleen dat het museum haar eigen tentoonstelling en het publiek niet serieus neemt en dat het filmpje het niveau van 2 Mavo multimedia opdracht niet ontstijgt.

    • keitai | 6-01 20:30

      hmmm, beetje met je-lul-uit-je-broek-door-het-museum-lopen gevoel krijg ik hiervan.


    Reageer


    laatste reacties 

    RSS: trendbeheer.com/feed

    twitter.com/trendbeheer

    Facebook Trendbeheer

    Contact:

    Trendbeheer is powered by wordpress. Gratis maar niet gratuit cms dat ook voor dummies (JB) redelijk plooibaar blijkt.

    Copyright & wrong mikmak: neem over en verspreid wat je wilt, maar het is fijn als je een bron vermeldt.

    Creative Commons License