
New Scenes, Museum v B. v D. Venlo, 2011 (tot 21 mei a.s.).

Checking reality (2x), Platform 21, Amsterdam, 2008.

Acting, van Abbemuseum Eindhoven, 2007 (wallpaper Lily van der Stokker).

Mise en scene, Prix De Rome, De Appel, Amsterdam, 2005.

New Scenes, Museum v B. v D. Venlo, 2011 (tot 21 mei a.s.).

Checking reality (2x), Platform 21, Amsterdam, 2008.

Acting, van Abbemuseum Eindhoven, 2007 (wallpaper Lily van der Stokker).

Mise en scene, Prix De Rome, De Appel, Amsterdam, 2005.
Altijd maar kwasten gaat je niet in de koude kleren zitten. Dus hop broek uit en pingelen, du moment dat een fotograaf het huis met haard betreedt. retronaut.co/2012/04/paul-gauguin-playing-the-harmonium-in-his-pants-1895/
Vandaag Eindhoven, spaar ze alle 9! Tegenwoordig woonachtig in Rotterdam maar helemaal des Eindhovens: Baschz Ook actief als coerator. Tot 17 september 2006 nog te zien bij galerie MAMA in Rotterdam: Lamball Bakra
Sinds vandaag online, de geheel vernieuwde website van Jeroen Kuster. Zie ook: atelier-jeroen-kuster
© trendbeheer.com

Mooi werk.
Esther Tielemans, New Scenes bij Artupdate van ko van Dun:
“Imposant werk, maar welk verhaal wordt hier verteld? […] wat brengt deze kunst teweeg?”
http://www.artupdate.nl/esther-tielemans-new-scenes/
zojuist bijzonder mooi boek bij de expositie verschenen:
http://www.onomatopee.net/
Werk van Esther is tot 15 mei ook nog te zien in in het Stedelijk Museum Den Bosch als onderdeel van een expositie over ‘nieuwe’ abstractie.
Daar ook een ruimtelijke installatie als in Venlo. Doet een beetje denken aan de ‘high finish’ van iemand als John McCracken.
Maar dan anders…
Esther Tielemans in het Stedelijk Museum Den Bosch als onderdeel van de expositie riposte:
http://trendbeheer.com/2011/03/22/stedelijk-museum-s-hertogenbosch-2/
nu ook nog te zien bij Onomatopee + a.s. zondag (17 april) boekpresentatie van Esther, naast boekpresentatie van Yasser Ballemans: beide exposities vallen overigens verrassend samen!
http://www.onomatopee.net