Uit de oude doos / random post uit het verschiet:  
  • (Disclaimer: berichten uit de oude doos / random posts uit het verschiet kunnen onderhevig zijn aan linkrot. Het is goed mogelijk dat verwijzingen niet meer werken en dat embedded video's zijn verwijderd. F5 voor een ander bericht.)
    linklijst
    inspirationeel momentum

    TrafficoPorno Rotondekunst

    29-04 2011, 7:00 JB

    Waar in Kortrijk rotondekunst wordt verwijderd ‘uit respect voor de kunstenaar‘ plaatst Merijn Tinga – herinnert u zich K.U.T. nog? – ongevraagd een hele familie van Trafficosauri.

    “Volg ook het verlichte pad van de culturele revolutie!”

    twitter.com/trafficosaurus

    Jan Jaap de Haan – Wethouder Cultuur, Werk en Inkomen (CDA), gemeente Leiden. – is alvast razend enthousiast:

    “Jaha,… in alle opzichten ‘grensoverschrijdend’”

    twitter.com/#!/JanJaapdeHaan/status/63190092881203201

    Na gedane arbeid is het goed rusten. (Foto Leidse Glibber)

    “Volgens Tinga is het zonder vergunning plaatsen een direct gevolg van de nieuwe cultuurnota. Hierin wordt namelijk ruimte geboden voor eigen initiatief en opgeroepen tot ondernemerschap volgens de kunstenaar.

    “Deze werkwijze is de toekomst voor sculpturen in het openbaar. Met de nieuwe online enquêtes en internet telefoons zijn er geen kostbare kunst-commissies meer nodig want je kunt direct het publiek om hun reactie vragen. En vergeet niet wat het aan tijd en geld scheelt dat de ambtenaren-molen geen vergunningen en locatie onderzoek hoeven te doen.”

    echo.nl/ww-ln/buurt/ingezonden/1164684/kunst.zonder.vergunning.is.de.toekomst

    Reportage Omroep West over een eerdere mislukte poging tot plaatsing van het kunstwerk op een rotonde in Leiderdorp.

    Meer:

    twitter.com/trafficosaurus

    facebook.com/trafficosaurus

    apps.facebook.com/my-polls/licht-voor-trafficosaurus

    2 reacties



    2 reacties op “TrafficoPorno Rotondekunst”


    Reageer


    laatste reacties 

    RSS: trendbeheer.com/feed

    twitter.com/trendbeheer

    Facebook Trendbeheer

    Contact:

    Trendbeheer is powered by wordpress. Gratis maar niet gratuit cms dat ook voor dummies (JB) redelijk plooibaar blijkt.

    Copyright & wrong mikmak: neem over en verspreid wat je wilt, maar het is fijn als je een bron vermeldt.

    Creative Commons License