Uit de oude doos / random post uit het verschiet:  
  • (Disclaimer: berichten uit de oude doos / random posts uit het verschiet kunnen onderhevig zijn aan linkrot. Het is goed mogelijk dat verwijzingen niet meer werken en dat embedded video's zijn verwijderd. F5 voor een ander bericht.)
    linklijst
    inspirationeel momentum

    Tortuca # 26 in Tsjechov & Co

    14-07 2011, 6:55 MI

    Een Rotterdams juweel, Tortuca is een tijdschrift voor literatuur en beeldende kunst dat sinds 1997 wordt uitgegeven. Onder de huidige redactie Paul Bogaers, Lizan Freijsen (gastredacteur), Peter Swanborn en Kees van de Ven is nr 26 vrijdag 9 juli aan het publiek gepresenteerd in het recent geopend letterencafe Tsjechov & Co in Katendrecht

    Paul Bogaers presenteert de beeldende bijdragen

    Peter Swanborn leest voor uit een door Robbert-Jan henkes virtuoos vertaald hoofdstuk uit de roman “Irene Iddesleigh” (1897), geschreven door de volgens velen Slechtste Schrijver Aller Tijden, de Ierse Amanda Malvina Fitzalan Anna Margaret McLelland Mckittrick Ros

    Arie van der Ent, vertaler, uitgever en eigenaar van letteren cafe Tsechov & Co leest voor uit “Dingen” van Bachyt Kenzjejev in eigen vertaling.

    Marietje d’Hane-Scheltema schreef de inleiding en vertaalde de teksten in het Cahier #7 – een speciale uitgave die abonnes van Tortuca gratis bij krijgen.

    Beeld van Paul Bogaers

    “That’s when walls are thin” van Chantal Rens

    “Love letters” van Maria Ikonomopoulou

    Foto’s Thomas Demand / tekst Botho Strauss

    “Phenomena” van Jarik Jongman

    Cahier # 7 met teksten van Juvenalis, Nicolas Boileau en Samuel Johnson plus een viertal droge naald prenten van Niels Smits van Burgst .

    Het abonnement voor dit pracht van een tijdschrift is slechts 21 euro voor drie nummers (010 – 436 70 92)

    en.wikipedia.org/wiki/Tortuca

    Geen website, wel Facebook:

    facebook.com/pages/Tortuca/57685370395

    Reageer




    Reageer


    laatste reacties 

    RSS: trendbeheer.com/feed

    twitter.com/trendbeheer

    Facebook Trendbeheer

    Contact:

    Trendbeheer is powered by wordpress. Gratis maar niet gratuit cms dat ook voor dummies (JB) redelijk plooibaar blijkt.

    Copyright & wrong mikmak: neem over en verspreid wat je wilt, maar het is fijn als je een bron vermeldt.

    Creative Commons License