Nogal een ding dit: een meanderende muurschildering van Hadassah Emmerich, dit keer door twee trappenhuizen, elk vijf verdiepingen hoog. In alle vrijheid aanwezig alsof het er altijd al was. Monumentale, in handschriftelijke muurschilderdruktechniek gemaakte kleurrijke natuurlijke abstractie. Werk dat je omarmt.
De foto’s worden plaatjes, waar je in werkelijkheid door het werk wandelt. De student haast zich van haar telefoon naar kamer 35C alwaar een tentamen wacht. Ook dan is het werk aanwezig. Ik, als kunstbezoeker, consumeer het geheel, verbijsterd door zoveel genie. Elk deel uniek en de som meer dan de delen.
Mooi ook om het verschil te zien met Petals Pulp Papaya Plunge in Kunstmuseum Den Haag.
Afgelopen donderdag 26 februari de feestelijke inwijding van Twisting Thriving Topographies van Hadassah Emmerich in het Langeveldgebouw op de campus van de Erasmus Universiteit Rotterdam met meerdere leuke ontmoetingen waarover later meer/wordt vervolgd.
Over het werk: eur.nl/twisting-thriving-topographies
Making of: youtube.com/shorts/0LJvxxhgN3g








Leave a Reply