Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“If you likes my collection show me you intresting hobby, own videos and show in the hole world when factory models is stupid drop off carbitch when maschine still running life.” Inderdaad. Vanuit het huis [Meer…]
Meenemen voor thuis op de bank of je keuze van de dag samen met vrienden en familie bekijken in het inpandige bioscoopje. 20th Century Flicks, U moet er wel even voor naar Bristol. “20th Century [Meer…]
Wegens jarig vandaag een van de allerbeste livebands ooit, de New Bomb Turks. In de smaak analoge video. Sowieso nogal een kwaliteitskanaal: Youtube.com/…/CoffinEDJohnson (video na de klik)
Leave a Reply