Tot 2012 was ze een van de mensen achter Vvork (PietMondriaan.com avant la lettre) en sindsdien timmert ze aan de weg als Aleksandra Domanović. Bij Boijmans een lekkere inloopkijkdoos met groot formaat computerprint op transparant plastic. Animated gif maar dan statisch.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Zaterdag opent officieel De Collectie Verrijkt – de hele collectie oldschool Boijmans verhangen en aangevuld met twintig bruiklenen. Met de oude entree dan voor de gelegendheid heropend: een fris gesausde ingang tot eeuwen kunstgeschiedenis. boijmans.nl/nl/7/kalender/calendaritem/697/de-collectie-verrijkt
Hoe eenvoudig kan het zijn. Een plan voor de verbouwing en uitbreiding van een museum. Een zo voor de hand liggend plan dat de maakbaarheid en haalbaarheid ervan haast vanzelfsprekend lijkt. S.M.A.K. presenteert Le Musée [Meer…]
Koen Taselaar bij Project Rotterdam, wat een feest Ik dacht dat ik al verwezen had naar het advies van de RRKC hier op tb-kort (PDF) maar ik zie het zo niet terug; wel zojuist een [Meer…]
ja de techniek wil wat, maar kunst is wat anders
bodyworlds.