
SANS TITRE, VANITYFAMESMILEYSADLEYMERCEDESJUNK JORDANMAGICTREE, 2006
loevenbruck.com/artist.php?id=peinado
(Via PlaceboKatz.)
VK: Zakelijk directeur Van Mil van Stedelijk Museum vertrekt op ‘opmerkelijk moment’
(0)Architectenweb: Charlotte Köhler Prijzen 2012 zijn toegekend aan Daan Roosegaarde, Shift Architecture Urbanism en Guido van der Werve
(0)VK: Blühm wordt nieuwe directeur Groninger Museum
(0)Petitie voor behoud Kunstruimte 09 Groningen
(1)RTV N-H: Geld af te halen bij de gemeente Beverwijk ‘Burgers … mogen zelf beslissen of ze willen meebetalen aan een kunstwerk…’
(0)RTV N-H: RAI breekt met Art Amsterdam | Art Amsterdam: Geen Art Amsterdam 2012
(5)BoingBoing: Yes Men punk TPP and US Trade Ambassador with fake “Corporate Power Tool Award”
(0)ArtInfo: Artist Accuses L.A. MOCA of Censoring His Car-Themed Art to Appease Corporate Sponsor Mercedes-Benz
(0)23-01 2009, 14:20 JB

“Banksy kent inmiddels de hele wereld, maar wie je ook in de gaten moet gaan houden is Joseph Klibansky. Deze grafisch kunstenaar maakt van zijn identiteit overigens geen bezwaar.” (Link)
““Het zit gewoon in mijn hoofd”
Twee jaar geleden creëerde hij zijn eerste kunstwerk – voor aan de muur in zijn kamer. Inmiddels heeft Joseph Klibansky (23) multinationals en vermogende particulieren als klant. Hij stond als jongste deelnemer op de Miljonair Fair.”
15-11 2006, 9:47 JB

SANS TITRE, VANITYFAMESMILEYSADLEYMERCEDESJUNK JORDANMAGICTREE, 2006
loevenbruck.com/artist.php?id=peinado
(Via PlaceboKatz.)
z’n beste werk: http://www.fotolog.com/influenska/?pid=10181338
(..m’n advocaten werken nog aan de zaak)
voor de rest is t een bijmekaar geraapt zooitje werk van anderen
http://www.loevenbruck.com/media/gallery/peinado/fullsize/DSCN1789-grand.jpg
..
(http://www.whystyle.com)
ook leuk is deze:
http://www.loevenbruck.com/image.php?id=peinado&image=142
;)
Frank Tjepkema en Dylan Graham bijvoorbeeld
Ja ik vind het ook goed werk. Zoals de zonder titel met de lange naam getoond in de post: net een Marc Bijl maar dan leuker.
http://www.loevenbruck.com/image.php?id=peinado&image=137 heeft dan eens geen geen titel maar dat is dan ook meteen weer – nu ja – minder.
biter!