Uit de oude doos / random post uit het verschiet:  
  • (Disclaimer: berichten uit de oude doos / random posts uit het verschiet kunnen onderhevig zijn aan linkrot. Het is goed mogelijk dat verwijzingen niet meer werken en dat embedded video's zijn verwijderd. F5 voor een ander bericht.)
    linklijst
    inspirationeel momentum

    Sandra Smets over Jonas Staal

    2-04 2007, 13:32 JB

    Jonas Staal

    “Vorige maand nog ketende Staal zich vast aan het Pim Fortuyn monument in Rotterdam, maar geen passant riep ‘blijf met je poten van onze Pim af’. Iedereen liep onbewogen langs hem heen richting winkelcentrum. Dat wringt met het beeld dat media en politici samen scheppen van een volk vol woede.” (Link)

    ” Zoals elke tijd kunstenaars heeft die reageren op de ellende van dat moment, zo zegt Staal dat het probleem van nu lethargie is. De desinteresse die zijn recente performances omgeeft, ziet hij als symptoom voor deze levenshouding. [...] En zoals veel kunstenaars zoekt ook hij naar moraal en waarheid.”

    smets.web-log.nl/smets/2007/04/jonas_staal.html

    6 reacties



    6 reacties op “Sandra Smets over Jonas Staal”

    • peter | 3-04 10:37

      please…..de ‘lethargie’ heeft niet zozeer met deze tijd te maken maar met dit soort zwaar gedateerde emo-kunst. Te weinig reactie?- maak beter werk!

    • smon | 3-04 16:24

      Maak beter werk?

      Volgens mij bergrijp jij de strekking van het artikel/werk Jonas niet helemaal…

    • JESSE | 3-04 22:14

      tja …een tijdje geleden was er iemand die op het zelfde beeld een ruud gullit petje had gezet…ik vind dit wel oke!

    • Rogier Maaskant | 4-04 0:42

      Ik liep er volgens mij nog langs, toen.
      En dacht, dacht ik: als die jongen er straks ook nog staat…hmm, misschien dan toch even de politie waarschuwen.
      Want dat was toch dat gebouw waar die platen naar beneden sodemieterden ? Vandaar ook al die hekken erom. Maar dan nog: levensgevaarlijk.

    • Rogier Maaskant | 4-04 1:21

      Die vlaggetjes bij het tramhaltje (1e foto) hebben trouwens wel iets lugubers nationalistisch’.
      De Korandoorscheuractie, tot slot, vind ik zeer goed.


    Reageer


    laatste reacties 

    RSS: trendbeheer.com/feed

    twitter.com/trendbeheer

    Facebook Trendbeheer

    Contact:

    Trendbeheer is powered by wordpress. Gratis maar niet gratuit cms dat ook voor dummies (JB) redelijk plooibaar blijkt.

    Copyright & wrong mikmak: neem over en verspreid wat je wilt, maar het is fijn als je een bron vermeldt.

    Creative Commons License