
Genomineerd voor de Dolf Henkes Prijs 2010 zijn Aji V.N., Lara Almarcegui, Otto Egberts, Jasper Niens. Inzet 20.000 euro. Uitreiking 10 2 2011.
tentrotterdam.nl/shows/actueel/Dolf_Henkes_Prijs_2010.php
(Hé de TENT. website/huisstijl is opmerkelijk vernieuwd… Exit Riche en pulpe, enter 75B. Super, een enorme verbetering. Gefeliciteerd.)


Arno van Roosmalen over de Dolf Henkesprijs, gefinancieerd uit het legaat van de Rotterdamse kunstenaar Dolf Henkes. Een prijs die vooralsnog minder prestigieus lijkt dan dat-ie groot is: met 20.000 euro toch een van de royalere prijzen in Nederland. De komende tien jaar wordt de Dolf Henkesprijs ingezet met een grootse begeleidende tentoonstelling in TENT.



Lara Almarcegui, ruïnes in Nederland, studies naar braakliggend terrein, ongeplande ruimtes.




Van voor naar achter Otto Egberts, Jasper Niens, Lara Almarcegui



Aji V.N. maakt een rondje Niens.
Kruipdoor sluipdoor ruimte van Jasper Niens.




Supertekeningen Aji V.N.

En de winnaar is:…
Favoriet bij de bookmakers: Aji V.N. en Lara Almarcegui.
De jury bestaat uit Wim van Krimpen (voorzitter), Melvin Moti (beeldend kunstenaar, winnaar Dolf Henkes Prijs 2008), Saskia van Kampen (Stadsconservator Museum Boijmans Van Beuningen) en Arno van Roosmalen.
Puzzelt u mee? Place your bets!




