Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Vandaag Eindhoven, spaar ze alle 9! Tegenwoordig woonachtig in Rotterdam maar helemaal des Eindhovens: Baschz Ook actief als coerator. Tot 17 september 2006 nog te zien bij galerie MAMA in Rotterdam: Lamball Bakra
Vandaag Eindhoven, spaar ze alle 9! < Freek Lomme Geboren in Boxmeer. Woont en werkt in Eindhoven. Binnen de gebieden der kunsten is hij met name actief als dichter. Freek doet aan reflectieve handelingen. Stap [Meer…]
Een mooie manier om van de fietsen voor je huis verlost te zijn a.k.a. een fraai staaltje beïnvloeding gedrag in de openbare ruimte te Eindhoven. Zou het de huiseigenaar verboden zijn een bordje aan de [Meer…]
“er zijn nog enkele van die “goedkope Waaltjes” over ! [..] de laatste van deze werken worden tegenwoordig verkocht voor bijna gratis”
Bijna gratis, pfoej. Dus niet helemaal gratis. Want dat zou te gek zijn.
Hans de Waal in de smaak flase http://www.c65.flashpage.nl/
update 1:
“behoorlijk ziek van wat de soos my aan wil doen, een reguliere baan ergens achter de lopende band…”
http://dwaalhaas.blogspot.com/2006/07/pretty-messed-up-en-dronken-ook-een.html
update 2:
http://dwaalhaas.blogspot.com/2006/08/burning-my-paitings-some-must-see.html
Avondvullende speelfilms van schilderwerk in de fik…