Twee variaties op het thema lijn zonder punt. Nug en Pike uit Zweden.
About Niels Post
3664 Articles
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Related Articles
John Gerrard, Western Flag
[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=fd5xATu7uZQ” /] Real-time computersimulatie, real-time gestreamd op het internet. In het kader van Earth Day maakte John Gerrard een vlag van rook/uitlaatgassen op de plek in Spindleton waar op 10 januari 1901 de olie [Meer…]
Erg gaaf, was niet op de hoogte van deze kant van Nug en Pike!
zo kan ik het ook, zo’n wiebellijntje van nix!
laat m maar eens een kaarsrechte lijn trekkeu
Nou dat is jou ook nog niet gelukt Jeroen!
haha.. nice!
@ Np: pffft!
ha ha, ik heb de originele soundtrack op vinyl van deze tori!
yo,simon hoe heet ie?
orginele soundtrack: volgens mij is die custom gemaakt voor dit filmpje door een van de mannen zelf..
A-side: its so fresh i cant take it, best things are for free & su casa mi casa
B-side: mind the gap & spang
kurwa przejebany koles :D
foei, is dat uitgebracht op vinyl dan??
ja, man en nog niet uitverkocht.
that was shit. get a fucking life you waste of space. damaging property for a pathetic arty video, you are a twat.
Damaging property for an pathetic arty video? ha ha, you got a better concept?
haha, “you are a twat”, dat kan helemaal niet!