
De toekomst is nu en de toekomst ben jij. 200.000 Professionals denken continu aan jouw veiligheid en ontwerpen bijvoorbeeld deze taserarmband, speciaal voor een veilig en rustig vlieggenot.


De toekomst is nu en de toekomst ben jij. 200.000 Professionals denken continu aan jouw veiligheid en ontwerpen bijvoorbeeld deze taserarmband, speciaal voor een veilig en rustig vlieggenot.

Inmiddels zit ook uw correspondent in de trein richting het Salou van de kunst en moet u het tot aanstaande donderdag doen met de programmering zoals die achter de schermen voor u is klaargezet.
Afgelopen weekend officieel geopend op de hoek Zwaanshals/ Zaagmolenstraat in Rotterdam. In ieder geval de komende 7 jaar te zien. Charlotteschleiffert.com
© trendbeheer.com
Dan maar gelijk de zelfontploffende halsband uit Battle Royale.
Want some torture with your peanuts?
[..]
This bracelet would:
• take the place of an airline boarding pass
• contain personal information about the traveler
• be able to monitor the whereabouts of each passenger and his/her luggage
• shock the wearer on command, completely immobilizing him/her for several minutes
http://www.washingtontimes.com/weblogs/aviation-security/2008/Jul/01/want-some-torture-with-your-peanuts/#again
(Die van Battle Royale hadden nog geen RFID ingebouwd.)