Vanaf vandaag in de NEST projectruimte van het NAI, de installatie Een samenvatting van de wereld door Esther Kokmeijer.
Uitgangspunt is haar reis en zoektocht naar de geografische middelpunten der continenten. Ook te koop als kneiter van een boek, in het NAi maar ook op de website van Esther zelf.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Een reis naar de 27 landen van de Europese Unie. Op zoek naar de betekenis van ‘Thuis’ op het zwaartepunt, het hart van ieder land.” Fantastisch project vindt zijn voltooiing. Na iets meer dan een [Meer…]
In twee delen – na eerst Jeroen Bosch, onafhankelijk van elkaar. Zouden we exact dezelfde dingen posten – Koen Taselaar, Helen Verhoeven, een Katja Mater waarvan we eerst dachten dat is een Navid Nuur? Lekker [Meer…]
Schijf van boom met geluid van boom (een ex-boom dus) Iets conceptueler dan voorgaand houten vinyl met liedekens: Esther Kokmeijer en Gerben Kokmeijer maakten voor een tentoonstelling in de Bewaerschole geluidsopnamen van een om te [Meer…]
Ziet er goed uit!