Vanavond schuift uw correspondent aan als gast voor een avondje Floss bij VhdG in Leeuwarden, deze keer over het grensgebied legaal/illegaal, alwaar ik uitgebreid aan de tand wordt gevoeld over de Erasmusbrug als postadres.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Joe Kisser a.k.a. Jeroen Kuster kan niet wachten. Al 10 jaar het leukste videofestival van Nederland beleeft aanstaande vrijdag zijn 17e editie bij Kunst & Complex aan de Keileweg 26 in Rotterdam. Deuren gaan open [Meer…]
Kunstenaarsvervoer per bestelbus. Fotoreportage van de tentoonstelling Contemporay Visitors in het HattyuHáz Kortárs Müvészeti Intézet, één van de twee tentoonstellingsruimten van the Approach Art Association in Pécs, de culturele hoofdstad van Europa in 2010. Met [Meer…]
Kunstinitiatief VHDG opende op 30 november onder grote belangstelling haar jongste tentoonstelling in een tot tentoonstellingsruimte omgebouwd winkelpand in het centrum van Leeuwarden. Lexicon/Leksikon draait om ‘language, speech and identity’ en omvat nieuw en bestaand [Meer…]
Leave a Reply