Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Op de valreep nog net op tijd om het werk van Anton Henning bij Tim Van Laere Gallery te aanschouwen. Wat een spel, wat een plezier, wat een kunde, oftewel wat een genot om deze [Meer…]
“Blablabla witte geit? Drie kraaien!” Brabant Nu – dat klinkt als keihard de gezelligste maar blijkt roepnaam van een expo van hoge kwaliteit: een blik met elf verse kunstenaars wordt opengetrokken op deze tentoonstelling in [Meer…]
Grappig, ik ben lang niet geweest merk ik. Elke repo de Richter en/of de Polke in de kolommen. Weiwei trekt me nauwelijks. Maar jij vond de zaden ook in deze vorm kek?
Grappig, ik ben lang niet geweest merk ik. Elke repo de Richter en/of de Polke in de kolommen. Weiwei trekt me nauwelijks. Maar jij vond de zaden ook in deze vorm kek?