Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Met op 13 Mazandarani (Jahanbakhsh Kourd). “Eigenlijk gaat de waardering vooral uit naar de man links. Hij weet het publiek moeiteloos acht minuten lang te beroeren met een interessante cocktail van nonchalance en ongemakkelijkheid.” En [Meer…]
Aan de vooravond van haar grote internationale doorbraak overleed Margaret Kilgallen in 2001, in deze kort documentaire spreekt ze over de vrouwen die haar inspireerden (waaronder Matokie Slaughter). Youtu.be/kjJZ5sqVZkI (video na de klik)
“David Hockney is one of the most popular and influential British artists of the twentieth century. Here he reflects on over 60 years of painting, drawing, printmaking and photography ahead of his exhibition at Tate [Meer…]
Leave a Reply