Wederom een schilder- en tekenfeest bij Zic Zerp in Rotterdam. Alle Jong studeerde in augustus af aan Minerva in Groningen maar werd tijdens zijn studie al door Zerp ontdekt. Dit is zijn eerste solo bij de galerie.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Starten bij de Silo op het zg. Ciboga terrein. Academie Minerva in Groningen pakt uit met maar liefst zes locaties in de binnenstad, even een volle middag stevig doorstappen maar je houdt er wel een [Meer…]
De inmiddels traditionele opening met balkonscene. De Eindexamens Academie Minerva Groningen op 8 locaties dit jaar, nog tot en met 10 juli 18.00. Bkv.academieminerva.nl/nl/showcase (een bericht van Wim Bosch)
Paddestoel Ben Kruisdijk bij Frank Taal Een lastige lage constructie in de droomkleur beton met schotjes doorsneden. Veel ingelijste werkjes, die door de spiegeling zodanig niet te fotograferen zijn dat ik ze moet overslaan. paviljoenrotterdam.nl
in de gaten houden…..nice
heel mooi, ga morgen toch nog even snel kijken