“..this unassuming figure managed to dupe nearly fifty art institutions in over twenty states into accepting forged art works.”
Het geweldige verhaal van de kunstvervalser als filantroop kwam ooit al eens voorbij in kort. Onderstaande mini-documentaire maakt het er alleen maar beter op. Nogal kort maar wellicht een mooie aanzet voor lange versie?
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Morgen (11 december 18:00) opent Dancing on the moon with tears in my eyes bij Alice Gallery in Brussel. Boris Delta Tellegen, Henny Overbeek en Simon Schrikker zijn vandaag nog druk aan de opbouw. T/m [Meer…]
[arve url=”https://youtu.be/CwuMY-_V4dc” /] “In his latest film, Braden King ponders the Geneva Freeport, a warehouse complex in Switzerland that is said to house over 1 million works of art. A high-security tax haven for international [Meer…]
Leave a Reply