De tentoonstelling loopt nog t/m 2 maart aanstaande. Daarna vliegen galeriehouders Martijn & Nieck meteen door richting New York voor hun deelname aan de Armory.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
De wereld bezien door Instagram analoog. Het enigszins omstreden postje van Bonno van Doorn bleek de juiste zet voor een retourtje Boogiedown Bijlmer. In een vervallen parkeergarage pakt FatForm groots uit met een groepstentoonstelling op [Meer…]
Even op de nageltjes bijten en dan is het zover: Aanstaande zaterdag 19 Januari opening Marc Bijl bij Upstream Gallery op het nieuwe adres in de Van Ostadestraat in Amsterdam. Gratis Bier en een ‘special [Meer…]
Leave a Reply