Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
De minder schattige variant bij Wikipedia. “Old style censorship is being replaced with a massive, ubiquitous architecture of surveillance: the Golden Shield. Ultimately, the aim is to integrate a gigantic online database with an all-encompassing [Meer…]
ViceTV op bezoek bij Winston Smith, onder andere bekend van de platenhoezen en het logo van de Dead Kennedys. Vice.com/vice-meets/winston-smith (video na de klik)
Een gezellige collectie/ startpunt Dekotora a.k.a. ‘decoration trucks’ a.k.a. ‘een auto met een lampje’ bij Pink Tentacle. Natuurlijk in Japan. PinkTentacle.com/2006/11/dekotora-photo-galleries/
He en deze dan – toch pook van weirdenstein:
https://www.google.com/search?sa=G&q=meagan+mccullough&tbm=isch&tbs=simg:CAQSYRpfCxCo1NgEGggIAggXCD0IQwwLELCMpwgaMgowCAESCoYFhwXkBIIFgwUaIPGaKUs5kIVm0joMtXt3dGO0A2LbGePp-r8dH12a2bH7DAsQjq7-CBoKCggIARIEr-3PsQw&ei=5wDsUsX5H-iMyAHL6oHQCQ&ved=0CCQQ2A4oAQ&biw=1528&bih=916
meagan mccullough : nice project thanks for the link!
And thanks TB for the mention.