De laatste jaren schering en inslag, kunst die viral gaat omgekat tot reclamebeeld. Zie hier de Nimbus van Berndnaut Smilde verherbouwd tot smeermiddel.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Quintron legt het haarfijn uit. Huisvlijt in optima forma middels de Drum Buddy, licht meets geluid. Daar hoort natuurlijk ook een zelfgebakken televisieshow bij zoals ze die alleen in amerika maken (na de meer). DrumBuddy.com
Mr. Ando of the Woods Absurd, sloom, lijzig en compleet gestoord. Frans Bromet meets Walt Disney maar dan anders. Mc.Adkda.net (voor de Japans taligen onder ons) (via WTF Japan seriously en Pink Tentacle) Salaryman Man
Leave a Reply