Om van te watertanden, honderden originele tekeningen uit de Amerikaanse comic underground te koop. Klassiekers van onder andere Robert Crumb, Vaughn Bodé, Peter Bagge, Art Spiegelman, Chris Ware en vele anderen voor verrassend betaalbaar bij Heritage Auctions.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Ondertussen loopt er al een tijdje een kickstarter voor een nieuw project van Esther Kokmeijer: ANTARKTIKOS magazine, een alles of niets project: 15.000 moet worden gehaald en dan verschijnt eind dit jaar het eerste tijdschrift [Meer…]
Toepasselijke titel voor een boek dat het vooral moet hebben van horen zeggen. Een verzameling avonturen, foto’s en verhalen van en over de bijna twintig jaar die Bill Daniel werkte aan zijn zoektocht naar Bozo [Meer…]
De review in de Guardian is buitengewoon veelbelovend. Jonge Britse galeriehouder droomt er eind jaren tachtig van een tentoonstelling te organiseren in Moscow. Gaat er op de bonnefooi naar toe, wordt afgewezen door de lokale [Meer…]
Leave a Reply