Een kleine twintig jaar aan sculpturale muurschilderingen gevat in luxe hardcover. Prachtig vormgegeven, mooi dat je het boek een kwartslag moet draaien zodat alle foto’s goed uitkomen zonder hinderlijke vouw dwars door alle werken. Rusche woonde en werkte van 2000 tot 2008 in Rotterdam, sindsdien is ze gestationeerd in Berlijn.
Hier in Nederland waarschijnlijk het makkelijkst te bestellen bij uw lokale Bol à € 40,-
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Twee beeldverhalen over vruchtbare periodes uit de levens van kunstenaars Vincent van Gogh en Hendrik Nicolaas Werkman. Vincent, inmiddels in 19 talen uitgebracht, gaat over de tijd die Van Gogh doorbracht in Arles. De houterige [Meer…]
Weekendtip voor eenieder in Amsterdam, aanstaande zondag 12 januari (15:00-17:00) finissage van Riette Wanders‘ solo The Ceiling is Moving aan de Madurastraat 72 aldaar. Bij de tentoonstelling verscheen ook een mooie publicatie. Dat is dan [Meer…]
Een jubileummagazine van een kilo of vijf in het formaat koffietafelboek. U kunt er naar hartenlust in bladeren en lezen met dank aan de AkzoNobel Art Foundation die dit jaar 25 jaar bestaat. Middels beeld, [Meer…]
Leave a Reply