Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Leeft op een eilandje met nog veel meer poep feetjes en is naar verluid heel populair bij de middelbare schoolmeisjes in het westen van Japan. Unko-San.oklife.okwave.jp (via Pink Tentacle)
Super real baseball! 15 jaar televisiereclame teruggebracht tot een klein kwartier pure game nostalgie. Is er een land met een dieper gewortelde game cultuur dan Japan?
Wat de Japanse tabaksindustrie al niet verzint:
http://www.jti.co.jp/sstyle/manners/ad/change/gallery/graphic15.html