Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Mooi klein bunkertje van James Beckett in voorgrond, Ghislain Amar, Hidde van Schie, uw aller gelegenheidscorrespondent zelve, Rachel Carey. Gisteren vond de Sils veiling plaats in het Witte de With auditorium. Een reeks werkjes werden [Meer…]
Wandelende lens flare Jeroen Kuster bereidt voor Dat wordt een dolle boel vanavond (20 juli) daar bij het Rotterdam VHS Festival. Deur open: 20:30 Aanvang 21:00 Inkom: € 2 Robert Fruinstraat 35, Rotterdam Met werk [Meer…]
gefeliciteerd Gyz!
Doe mij zo’n shirt…