
Een werk voor Basisschool Het Spectrum in de schilderswijk, Den Haag.
florentijnhofman.nl/index.php?page=projects&id=54













Een werk voor Basisschool Het Spectrum in de schilderswijk, Den Haag.
florentijnhofman.nl/index.php?page=projects&id=54












Dagje beelden monteren Aalst, Belgie. Daarna nog even langs een aantal locaties waar het werk ook langzaam haar plek krijgt en waar de laatste dingetjes gedaan worden voor de opening, zondag de 27e juni a.s. [Meer…]
Lizan Freijsen “Buiten en binnenkunst, hedendaagse selectie kunst, mode en design waarbij de bloem, natuur en omgeving centraal staat.” Woensdag naar de opening van Flowercastle geweest, veel te zien in en om kasteel en boerderij. [Meer…]
Ster van de avond Ron van der Ende voor gloednieuw eigen werk en een verse Peter Luining. Meer foto’s bij: Ron van der Ende zelf, bij Ellen Rodenberg, bij Kees Koomen, bij Wapke Jorentszoon, bij [Meer…]
© trendbeheer.com
Komt allen vanmiddag of de komende jaren!
Namelijk goed om te zien hoe dit werk het doet in de openbare ruimte van de schilderswijk Den Haag!
als sporadisch assistent boomhutbouwer weet ik dat de te bebouwen boom Nooit en te Nimmer doorboord, bespijkerd of op enige andere manier mag worden beschadigd, dit staat haaks op, en is in strijd met alles waar een boomhutbouwer voor staat.
voor een stormvaste verbinding tussen boom en hut (of huis) dient de bouwer zich te bedienen van vernuft, creativiteit en bouwkundig inzicht, en niet door M20 draadeinden dwars door een levende tak te boren.
het motto van de boomhutbouwer is altijd “met de natuur”
en niet zoals hier “dankzij de natuur”
met verontruste groet, ate m hes
^ goeie insiders-repliek, valt iets voor te zeggen lijkt me!
Wat een mooi huisje, alleen een hele klus voor de kinders om het te bereiken ; )
Weet zeker dat menig mannetje/meisje zal zitten wegdromen bij de blik op een zacht wiebelende boomhut tijdens de rekensommen…gefeliciteerd jongens!
meester willem is de beste hij kan alles door meryem 7b