In de VHS kneiter werk van Jasper van Es, Deven Green, Daniele Pario Perra, Danny Plotnick, Simon Davenport, Rogier Roeters, Ellen Lake, Su Tomesen, Theo Huijgens, Poh Wang, Matthias Wermke & Mischa Leinkauf, Aeneas Wilder.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Kleine foto impressie van Dark Matter gisteravond in de Co-Prosperity Sphere hier in Chicago. De Co-Prosperity Sphere is hoofdkwartier, woonblok, uitvalsbasis, zenuwcentrum, gallerie, muziekkelder van Edmar Marszewski. Hyperactieve organisator, bladenmaker, uitgever van boeken en heel [Meer…]
Donderdagavond, Bring Your Own Beamer avond bij de MU in Eindhoven. Ingebed in de tentoonstelling The New Psychedelica en dat werkte verrassend goed. Georganiseerd door Jasper van Es en met werk van o.a. Superoboturbo, Maarten [Meer…]
“the idea of the game was to blow up disco records in a box out in the middle of center field, that did happen, but after that is when the fans overran the field” Disco [Meer…]
Leave a Reply