Dit hele weekend in de Westergasfabriek van Amsterdam, de jaarlijkse Art Olive tentoonstelling en prijsuitreiking van het beste eindexamen werk van 2009.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Suicide suspension. Het komende jaar organiseert de Paraplufabriek in Nijmegen onder de noemer Plaats Delict een serie tentoonstellingen. Vrijdag opende de eerste (Geweld!) met daarin werk van Bart Jansen, Tzenko Stoyanov, Ronald Ophuis, Matthijs Muller, [Meer…]
Wat ligt dat mooi, romantische puinvilla midden in landgoed Ockenburgh. Met een knallende afsluiting nam Stichting Z afscheid van 11 ateliers en een projectruimte. Treurig feestelijk en met een verzameling fijne kunstenaars, kampvuur, luide muziek [Meer…]
Collection 20120805 – 20120816 [San Fransisco] Het gehele weekend zijn de Local Collections van Edwin Deen te zien bij Weekender Amsterdam. Weekender organiseert elke maand een solo tentoonstelling van een weekend op een steeds wisselende [Meer…]
Leave a Reply