Nog een Aken tip, het Atelierraum Marschiertor van Emira Basic. Op een paar wandelminuten van het centraal station. Met aan het raam een analoge commentaar/ flyer box voor de toevallige voorbijganger.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Bergmeertje, 2011 Eenieder die vorig jaar de Excellent Wonen & Leven Beurs bezocht, die is bekend met het werk van Giovanni Dalessi. “Met een eigen stand presenteerde ik mij tussen topondernemers”. Giovanni Dalessi is uitgeroepen [Meer…]
“De afbeelding is goed, de maten zijn goed. Het is wel een opsteker dat zo’n museum het goedkeurt.” Er vallen zaterdag ook prijzen te winnen. Wat er precies te halen is, weet Veen eigenlijk niet. [Meer…]
Leave a Reply