Morgen (vrijdag 30 oktober, 19:00) opent bij MAMA het rondreizende circus a.k.a. rariteitenkabinet van Honet (aangevuld met Gues en Allergy). Meer Honet in Rotterdam bij het Hudson Museum (t/m 10 december a.s.) en natuurlijk al jaren aan de gevel van het legendarische Les33.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Afgelopen februari vond bij Larik Monomania plaats, een performatieve uitputtingsslag waarbij Ferry van Zijderveld (o.a. bekend als Undog en van de hoezen van DuvelDuvel) zichzelf een creatieve kickstart gaf na twee jaar coronaverveling. De performance [Meer…]
Het overschilder schilderij van Daan den Houter kreeg laag zeventig – Rob Scholte kwastte deze weken Klaas Gubbels weg. Laag 69, mei 2010, Klaas Gubbels overschilderschilderij.nl Vrijdagavond bij galerie de Aanschouw de onthulling. aanschouw.nl Nog [Meer…]
Vanaf alweer (eer)gisteren nog tot 13 maart 2011: The Adventures of the Great Abnerio bij showroom Mama, in het Rotterdamse. Hier een lichte impressie van de beestenboel op de publieke openstelling. showroommama.nl/projects/theadventuresofthegreatabnerio.cfm
wou dakr bij konzijn
Ja vliegtuig, wat nou? we maken die show speciaal voor jou man! Wie gaat er vanavond dan een leuke boom opzetten over grafiti en zo.. ;-)
, maar dat is toch helegaar geen greffetie wat ze vertonen maar puur toerismevandalisme!