
About Niels Post
3670 Articles
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Related Articles

vindt
Ilja Karilampi

vindt
Frank Stassen, schlager

vindt
Chris Ware: Someone I’m Not
[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=i2UkIPm2s20″ /] “From his home and studio in Oak Park, Illinois, artist Chris Ware shares motivations and challenges for telling stories from the perspectives of others in his work. “I distinctly remember being told [Meer…]
Haha! Weer zo’n pareltje!
Maakt niet uit hoe erg de vorm van een penis doordrukt in die latex pakjes bij Hole in the Wall; de Japanners zijn oneindig raarder.
geweldig N ! een pracht, dat is het .