(via TWBE)

About Niels Post
3670 Articles
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Related Articles

vindt
De logo’s van Airbnb, Beats en Medium komen allemaal uit hetzelfde designboek uit 1989
Mooi staaltje van creatief met copyright, letters van toen maken hippe logo’s. Een boek uit 1989 van Yasaburo Kuwayama lijkt verbazend genoeg ten grondslag te liggen aan de logo’s van Airbnb, Beats en Medium. thecreatorsproject.vice.com/nl/blog/de-logos-van-airbnb-beats-en-medium-komen-allemaal-uit-een-designboek-uit-1989 [Meer…]

vindt
David Curtis

vindt
Leave a Reply