13 jaar artistieke productie samengeveegd op de vloer van een atelierpand in Dresden. Veel verwijzingen naar (pop)cultuur, muziek en reizen. Zoeken in de zooi naar artefacten van het heden, het gelijkt wel een rommelmarkt. Stuck in the Valley is Alexander Dorn allerminst.
T/m wanneer geen idee maar bent u in de buurt vooral even naar binnen lopen, sowieso een heel bijzonder ateliercomplex.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
In het kader van een door het Goethe Institut Nederland geïnitieerd uitwisselingsproject tussen partnersteden Rotterdam en Dresden verbleef uw correspondent afgelopen juni en juli in de Dresdener Neustadt en was Dresden based Su-Ran Sichling in [Meer…]
HfBK studenteninitiatief aan de Fritz-Reuter-Straße 14 blijkt behoorlijk ambitieus, elke veertien dagen een nieuwe weekendshow. Barth, Gienger, Lips und Rahner brachten vanuit Essen werk en materialen mee voor een gezamenlijke totaalpresentatie. Werken en auteurschap lopen [Meer…]
Leave a Reply