Fokkens pakt uit in Delft. Bekend geworden met grote, ruimtevullende, installaties bouwt hij bij 38CC een soort van landschap op palen. Daarnaast geven een serie tekeningen en foto’s een mooi overzicht van een consistent oeuvre in aanbouw.
In de achterzaal een viertal foto’s die zijn gemaakt tijdens eerdere installaties. Met dank aan een lamp en een lange sluitertijd meer dan alleen droge documentatie.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Acht etages kunstenaarssolo’s en aanverwante initiatieven. De kwaliteit is hoog, de sfeer goed en het aanbod overweldigend. Zelf staan we op de bovenste etage. Tussen de bedrijven door gisteren een eerste poging gewaagd tot een [Meer…]
Omfietstentoonstelling. Misschien wel de beste tentoonstelling in Nest tot nu toe. Al is het niveau daar steevast hoog. Laten we zeggen: de beste tentoonstelling in Nest dit jaar tot nu toe. Daar is niets aan [Meer…]
Tijdens het geweldige kunstcircus afgelopen weekend in de hoofdstad – met de RijksOpen en de programmering van Amsterdam Art Weekend – vond ook de lancering van een nieuw initiatief plaats: Momart, base for independent artists, [Meer…]
Leave a Reply