Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Nu in Tale of a Tub: Judith Hopf, The Sumac is like the Cherry Blossom Branch (2013 en 2014). Van Vlinderbuurt tot Takkenwijk, Rolf Engelen: “Engelen goot 1000 takjes af in brons, die de bewoners [Meer…]
Wanneer je een zekere leeftijd bereikt tel je de jaren niet meer. Ik ben al geruime tijd bijna veertig. In kringen is het al jaren eeuwig september. En Frank is 10+. Waar slaat die plus [Meer…]
Leave a Reply