Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
[arve url=”https://youtu.be/rkdUmyrepD8″ /] Antwerpen in haar nopjes. Een groot permanent buitenbeeld van Bruce Nauman is zojuist geplaatst in Park Middelheim. Daarom komend weekend, 1-2-3 juni (!), groot openingsfeest ter ere van de meester en als [Meer…]
Alweer even geleden, opening net voor kerst, maar ja: vakantie, kerstdiner, vuurwerk, overdaad aan oliebol en bubbels.. je kent het wel. De nieuwe aanstormende toonzaal in Amsterdam Studio A.A. Goldberg und Silberstein toont vanaf 21 [Meer…]
Leave a Reply