De Tweede Wereldoorlog is de oorlog met het hoogste aantal slachtoffers uit de geschiedenis, zowel wat betreft militaire als burgerdoden. In The Fallen of World War II wordt de waanzin gecategoriseerd en uitgedrukt in infografiek alsmede afgezet tegen de gewapende conflicten van nu. De aantallen zijn duizelingwekkend.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
MGGR, 2007 Ate M Hes zit tegenwoordig in de robots. En ze zijn nog te koop ook! “MGGR is de: M (mijn handelsmerk) Guter Gast (Ein guter Gast ist niemals last) Robot.”
“Hello Earthlings, you have reached the one and only Kryptonian;Christopher Dennis, also known as Hollywood Superman. Please leave your name and number after the beep and I will get back to you as soon as [Meer…]
[arve url=”https://youtu.be/TAW0LcCs35s” /] Binnenkort in een bioscoop bij u in de buurt, anderhalf uur aan dashcam gekkigheid zoals dat alleen in Rusland kan. Youtu.be/TAW0LcCs35s
Leave a Reply