“Vorig jaar nog een sympathiek werkje van op de kop getikt, Guido van Amelsfoort.”
“27 december opende in de Beurs van Berlage This Art Fair, de enige beurs in Nederland waar de meerderheid van de deelnemers bestaat uit kunstenaars die zichzelf vertegenwoordigen, zonder een galerie. Mede hierdoor is het karakter informeel en de sfeer gemoedelijk.”
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Wat een feest om toch nog even te bezoeken / een aanrader: ontwapenend gewoon, heerlijk, heel veel kunstenaars in een hal, allemaal met hun eigen ding. This Art Fair is een beurs die zich ten [Meer…]
Amsterdam tip van de week 2, de This Art Fair. Uitgebreid verslag bij Kees Koomen: “Deze beurs heeft intussen al een hele ontwikkeling doorgemaakt, van huizen in the Red Light zone naar het chique beursgebouw [Meer…]
Leave a Reply