Opmerkelijk nieuws vanuit de gemeente Rotterdam, vooral ook omdat het kunstenaarscollectief zelf nog niet op de hoogte is van de plannen en ideeën van de aanstaande nieuwe eigenaar.
“Kunst & Complex wordt verkocht aan Team Crossing Keileweg. De kunstenaars die nu nog een plek hebben in de voormalige fabriek in het Merwe-Vierhavensgebied (M4H) mogen daar blijven. De nieuwe kopers willen een plek creëren voor innovatieve ondernemers en makers op het gebied van kunst, muziek, techniek en horeca.”
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte. Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Dinsdag 7 mei Deur open 20:00, aanvang screening 20:30. Keileweg 26 Rotterdam, entree gratis. Alweer bijna de eerste dinsdag van de maand, tijd voor een avondvullende topdocumentaire aangaande kunst en/of beeldcultuur. De film van de [Meer…]
Sebastiaan Schlicher kleit met Amerikan Teenager zijn eigen meer dan moddervette totaalspektakel in elkaar. Gisteravond Sushifest en Amerikan Teenager op toplokatie Kunst & Complex in Rotterdamse stadje R. Vandaag de laatste dag onder Station Bergweg, [Meer…]
Kunstwerk van het jaar 1 White American Flags, 2014. Drie weken lang was het een raadsel wie er verantwoordelijk was voor het weghalen van de twee Amerikaanse vlaggen bovenop de Brooklyn Bridge en ze te [Meer…]
Leave a Reply