Uit de oude doos / random post uit het verschiet:  
    • 15-08 2006, 22:28 JB

      Colien Langerwerf

      “Colien Langerwerf heeft in relatief korte tijd een indrukwekkend oeuvre weten op te bouwen. Haar complete werk is onderverdeeld in verschillende series portretten, voortkomend uit een bepaalde periode.”

      colienlangerwerf.nl

  • (Disclaimer: berichten uit de oude doos / random posts uit het verschiet kunnen onderhevig zijn aan linkrot. Het is goed mogelijk dat verwijzingen niet meer werken en dat embedded video's zijn verwijderd. F5 voor een ander bericht.)
    linklijst
    inspirationeel momentum

    Pim Fortuyn met hondjes levert 41.000 euro op

    28-06 2009, 0:08 JB

    Telegraaf: Pim Fortuyn met hondjes levert 41.000 euro op

    1 reactie

    Tags:


    1 reactie op “Pim Fortuyn met hondjes levert 41.000 euro op”

    • AM | 29-06 11:27

      Toch jammer dat de Telegraaf niet meldt wie de kunstenaar is die dit bijzondere werk heeft gemaakt. Die gaat nog een grote toekomst tegemoet!


    Reageer


    laatste reacties 

    RSS: trendbeheer.com/feed

    twitter.com/trendbeheer

    Facebook Trendbeheer

    Contact:

    Trendbeheer is powered by wordpress. Gratis maar niet gratuit cms dat ook voor dummies (JB) redelijk plooibaar blijkt.

    Copyright & wrong mikmak: neem over en verspreid wat je wilt, maar het is fijn als je een bron vermeldt.

    Creative Commons License