
Want God houdt niet van homo’s, en ook niet van homomuziek. Gelukkig is er een lijst van bands die wel veilig zijn, is alleen niet zo lang.


Want God houdt niet van homo’s, en ook niet van homomuziek. Gelukkig is er een lijst van bands die wel veilig zijn, is alleen niet zo lang.

Een tentoonstelling die wel gemaakt lijkt voor veilig bezoek in tijden van pandemie. Geen gedoe met een blokje om door overvolle stadsparken maar handig uw tijdslot reserveren in Google Docs. “50 hedendaagse kunstenaars, die één [Meer…]
Chmkoome 4-2: Beeldverslag Trendbeheer presenteert @ Art Rotterdam
Bij Gallery Fete’s in Los Angeles kan Helmut Smits in oplage gekocht en gedragen worden. Aanstaande zaterdag (17 februari) opent zijn tentoontoonstelling ‘Friendly Fire’ An all American show! bij Galerie Dubbelbee in Amsterdam. De opening [Meer…]
© trendbeheer.com
Queen ( post mortem gayness) en Elton John; vooruit, maar DMX en Cannibal Corpse…das wel heeeel gay om die gay te noemen. Ik ben tegen. : )
Youssef & Kamal
en de queers omdat ze zo heten
Maar dat de helft van de priesters zelf volop gay zijn maakt natuurlijk niet uit…
Zanger Bob?
Wel fantastisch dat Sufjan Stevens de ‘safe’list aanvoert. Hij is in de heer én gay. Soms knijpt men precies het goeie oog dicht.
jammer dat je bij die ‘slechte’ bands niet kunt doorklikken…
Wat een suffe hoax