Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
AdRock (Beastie Boys) doet een promotiepraatje voor Propellorheads software maar eigenlijk zijn de bovenstaande deleted scenes veel leuker en interessanter dan het eindresultaat. (via Ignored Prayers)
Journalist wil via Google een zelfgeschreven postje uit het verleden terugzoeken en komt uit bij een YouTube account dat wekelijks honderden video’s online zet van tekst+foto’s+muziek. En waar niemand naar kijkt. Embedden kan ook niet [Meer…]
Ze is echt goed!
Face the Jain