Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Newzealands lieveling Daniel Malone liet voor de gelegenheid een neon met zijn eigen naam aan de zijwand van Holiday Inn schroeven in Christchurch, de antigraffiti hoofdstad van het land. (Beeld en tekst dank Jeroen Jongeleen!) [Meer…]
“You want it to look good. That’s the important thing. Guacamole doesn’t have to look like a Guiness beer diarea in the morning.” Guacamole maken waar de vrouwtjes wel pap van lusten, Abner Preis legt [Meer…]
ze hebben het aangeveegd zie ik
glass art is the new gun art.
yeahhh!! props to Kosta!