Hoe een wolk in Hotel Mariakapel (Hoorn), met dank aan het internet, in 2 maanden in de grote fotografietentoonstelling Out of Focus bij Saatchi (t/m 22 juli, Londen) kan belanden.
5uur was uiteraard bij de opening en doet in geuren en kleuren verslag (incluis incompleteButjefoto, wtf?):
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Ja, triest is het wel maar na ruim 7 jaar stoppen wij met deze blog.” “We hebben veel gezien en verslagen, maar nu is het mooi geweest.” Nog meer drie-op-een rij foto’s plus Sibylle, Annegret [Meer…]
Knikkerbaan RE_constructing @ Hotel Mariakapel in Hoorn: “Lange baan (Lego rail, quercetti skyrail, nikko tube), start en finish meegerekend. 208,32 meter Vrije val met reuzen looping 20,33 meter Trechter 8,53 meter” youtube.com/watch?v=8p5WxylYh_c knikkerbaan.nl
wees gerust, de derde Butje is niet in rook opgegaan…