Een waschmaschien als zelfdestructieve robot in het indringend, aangrijpend en fel realistisch gefilmd levenseinde van ‘Kleine wasjes, grote wasjes, stop het in de […]’ in de video na de klik. En toch maar 2 minuut 18.
Een waschmaschien als zelfdestructieve robot in het indringend, aangrijpend en fel realistisch gefilmd levenseinde van ‘Kleine wasjes, grote wasjes, stop het in de […]’ in de video na de klik. En toch maar 2 minuut 18.
Uit de oude doos: een met talloze bewonderenswaardig heldere citaten doorspekt fragment uit des BNN’s Spuiten en Slikken. (Via Verenigde Straten.)
[arve url=”https://youtu.be/bcBzOesw7sc” /] Twintig jaar geleden liet Mario Salcedo de boel de boel, boekte een vakantie op een cruiseboot en besloot er te blijven wonen. Prachtig in beeld gebracht door regisseur Lance Oppenheim die u [Meer…]
Hellen van Meene – Tout va disparaitre, Saint-Petersbourg, 2008 – € 800 welikeart.nl/2010/10/06/1459/ We Like Art, Nieuw Dakota en Trendbeheer stunten tegen de BTW verhoging. Grandioze protestverkoop opent zondag 21 november
© trendbeheer.com

En alweer een videoclip van het jaar, nog beter dan Fropo Music Video, 2012 van Noel Loozen van gisteren al zullen smaken verschillen
Oei, dat is ook wel een überkneiter. In beide gevallen blijkt één camerastandpunt meer dan voldoende voor clip van het jaar.
Niet helemaal zelf-destructief. Het interessante laatste zetje vernietigde de term ‘auto’. Het niet geheel zuivere en vandalistische van de pseudo ‘zelf’destructie adresseert de conceptuele rigueur ipv de expressie van de zelfvernietiging.
Misschien overbodig te vermelden, maar de locus classicus voor deze nogal geradicaliseerde versie (de waxinelichthouder kwam van rechts) is natuurlijk hier te vinden: