Buitengewoon helder van uitleg, het voorstel waarmee Johannes Langkamp afgelopen zomer richting Shanghai vertrok voor het doen van onderzoek en het bouwen van een werkende versie.
Lijkt me geweldig om in het echt te zien (t/m vrijdag 20 september in China), wellicht een dezer dagen in een tentoonstellingsruimte wat meer in de buurt?
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Nr. 2 Bahn Schranke “From now on my goal is to produce one VIDEO-clip each day of this month!” Een maand lang elke dag een nieuw videootje en maken en online knallen, voor vandaag (4 [Meer…]
Na een eerste versie van zijn Sun Tracker vorig jaar in Shanghai is Johannes Langkamp dezer dagen druk doende met een Rotterdamse variant. Zijn doel is een time-lapse video te maken waarin de zon 24 [Meer…]
Stefan Gross Kneiter van een tentoonstellingsconcept, kan over de hele wereld worden uitgevoerd en past zo in het rijtje ‘Speedshow‘ en ‘Bring Your Own Beamer‘. Een kunstbeurs waarbij alle deelnemende kunstenaars en verzamelaars een werk [Meer…]
yes wellicht!
๏
Zie ook Heliocentric van Semiconductor:
maar daarin blijft de camera parallel met de horizon.