“We are like a 3D Printer: If we get the right amount of funding for materials to build one of the Proposals, we will build it.”
Jeroen Glas en BiOP organiseren sinds kort Proposal Base. Een nieuwe buitenspeelplaats voor site-specifiek werk aan de Koningsweg in Arnhem. Op de website uitgebreide visuele documentatie van het gebied en een nadere toelichting.
U bent van harte uitgenodigd tot het voorstellen van nieuw werk en/of het storten van een donatie.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Het lag al even op de plank, maar alsof het gister was opende twee weken geleden Spatie wederom haar deuren voor een knallend samenzijn in de onderplint van de voormalige bieb van wederopbouwwijk Presikhaaf te [Meer…]
“[…] Wij als verzamelaars hebben een dubbelrol; die van beeldend kunstenaar en die van verzamelaar. Daarom zijn wij tijdens het proces van verzamelen met name geïnteresseerd in het verhaal, de werkprocessen en de houding die [Meer…]
“Ja, triest is het wel maar na ruim 7 jaar stoppen wij met deze blog.” “We hebben veel gezien en verslagen, maar nu is het mooi geweest.” Nog meer drie-op-een rij foto’s plus Sibylle, Annegret [Meer…]
Leave a Reply