Leuk item bij de NPO waarin Paulo Martina, directeur Musea Zutphen, de grootse solo van Olaf Mooij bij De Domijnen in Sittard bezoekt. Bovenstaande autohuid reisde ooit nog met uw correspondent in een koffer mee naar een tentoonstelling in Chicago.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Was gisteren voor een opdracht bespreking in Enschede alwaar ik o.a. deze werken aantrof! Veel meer uit de collectie kunst in de openbare ruimte in Enschede te vinden op 24-uursmuseum.nl.
Zoro Feigl in de fabriekshal Koninklijke Raymakers “‘Kanaalwerken’ belicht thema’s als arbeids- en productieprocessen, het alledaagse leven, oude en nieuwe industrie, religie en vrijetijdsbesteding.” Kanaalwerken biedt naast veel speciaal gemaakt werk ondermeer nieuw topwerk van [Meer…]
Wijken waar geen fatsoenlijke groenteboer te vinden is, heten in Amerika food deserts. Het structurele gebrek aan voedzaam eten leidt tot overgewicht en alle bijkomende fysieke, mentale en maatschappelijke problemen. Nederland is met het huidige [Meer…]
Leave a Reply